3 noci
(Slovenčina) Počet nocí
5/10
(Slovenčina) Náročnosť

Извините, этот техт доступен только в “Словацкий” и “Американский Английский”.

Additional information

(Slovenčina) UbytovanieHotel
(Slovenčina) Vhodné preŽeny
(Slovenčina) Vek18+
(Slovenčina) Obdobiemáj-jun

1

1. deň-štvrtok

Príchod po 16:00 hod. ubytovanie, večera o 19:00 hod.

2

2. deň-piatok

Raňajky v hoteli, inštruktáž s cyklosprievodcom, otestovanie zručností , odchod na cyklotúru. Obed počas túry (platený individuálne). Po návrate z cyklotúry relax v Holidayparku Kováčová + cvičenie vo vode aqua tabata, večer zdravá grilovačka a vínko, voľný program. Trasy vždy prispôsobíme vašim požiadavkám, na základe kondičných schopností a jazdných zručností účastníčok campu. V širšom okolí Holidayark Kováčová a mesta Zvolena je 450 km neznačených cyklotrás, rôznej náročnosti,od pohodových, cez singletraily, až po strmé stúpania s technicky náročnými  zjazdami. Cyklovýjazdy sú plánované tak, že ich dĺžku je možné počas dňa predĺžiť, alebo skrátiť.

3

3 deň-sobota

Raňajky v hoteli, cyklotúra so sprievodcom. Obed formou studeného balíčka z hotela (v cene pobytu), prípadne individuálne v stravovacom zariadení počas cyklotúry. Po návrate relax v Holidayparku Kováčová . Večera v Holidayparku Kováčová. Budeme sa pohybovať v po neznačených šotolinových cestách  a nespevnných lesných chodníkoch v horskom teréne. 30 % asfaltové cesty III triedy, 30 % šotolina , 40 % lesné cesty a horské chodníky. V sedle biku strávime od 4 do 6 hodín denne.

2

4. deň-nedeľa

Raňajky v hoteli, odchod.V prípade  individuálneho záujmu, vám cykloinštruktor doporučí 2-3 hodinový výjazd v okolí hotela a svoj pobyt môžete ukončiť v Holidayparku Kováčová.
P1130750
Ladies bike camp
Ladies bike camp
Ladies bike camp
LadiesBikeCamp.cdr