ČO VŠETKO MÔŽETE ZAŽIŤ?

Via Ferrata

Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a vyskúšajte si technické lezenie v strmých skalných stenách, zlaňovanie v previsoch a pohľady do hĺbky. Ak nemáte dostatok odvahy, využite ponuku lanového centra a umelú lezeckú stenu.

E-bike

Vyskúšajte testovaciu jazdu na E-biku s podporou elektromotora, poznáte nový rozmer športového zážitku. Je len na vás, aký stupeň si zvolíte, vždy však jazdíte s úsmevom, o tom je E-bike.

Dámske fit cyklojazdy

Naučte sa jazdiť s pocitom istoty, užívajte si jazdu s eleganciou, ktorá je ženám vlastná a pritom ostane sama sebou. Súčasťou cyklojázd sú strečingové cvičenia v prírode.

Splav Hrona

Kde inde sa lepšie spoznáte, ako na vode. Rieka Hron je ideálnym miestom pre outdoorové aktivity a zastávky v kempoch vás prinútia dodržiavať pitný režim. Vyskúšajte s nami nočný splav Hrona.

Tandemový zoskork

Nezatvárejte oči. Minimálne 35 sekúnd voľného pádu v 200 km rýchlosti, padák sa však otvára až vo výške 1500 m a potom už len 4 minútový let. Jednoduché, alebo nie?

Adventure víkend

Ak máte vlastnú predstavu o aktívnom využití voľného času, prispôsobíme sa vašim požiadavkám. Zabezpečíme logistiku, booking a kombináciu outdoorových aktivít, na základe vašej objednávky.

Vyhľadaj si pobyt

A ešte dnes ho môžeš mať!
Pozrite si tiež naše

Najobľúbenejšie pobyty

Aloha 7
NOVINKA!

Chorvátsko na cyklolodi

CHORVÁTSKO NA CYKLOLODI PO OSTROVOCH Poznajte nie len Chorvátske more,
10 dní, 7 nocí
5/10
3 noci
5/10
Akoha 1
NOVINKA!

Relax na lodi s bicyklom

  POHODA NA CYKLOLODI Relax na bicykli po ostrovoch severnej Dalmácie
10 dní, 7 nocí
5/10
Nájdi si výlet podľa

DESTINÁCIE

Zvolen
Zvolen
Banská Bystrica
Banská Bystrica
Banská Štiavnica
Banská Štiavnica
Dudince
Dudince
Pozrite si

Naše divízie

pustyhrad
ebike
route
locusmap
camp

Najnovšie články

Spoznajme sa na bicykli 2017

Milí rodičia, deti, cykloturisti a všetci aktívni seniori. Aj tento rok  sme pre vás pripravili spoločný cyklovýlet po cyklotrasách, ktoré spájajú obce Kováčová, Sielnica, Badín,
pozrieť viac