pozicovna
singeltraily
singeltraily
eventy

ČO VŠETKO MÔŽETE ZAŽIŤ?

Via Ferrata

Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a vyskúšajte si technické lezenie v strmých skalných stenách, zlaňovanie v previsoch a pohľady do hĺbky. Ak nemáte dostatok odvahy, využite ponuku lanového centra a umelú lezeckú stenu.

E-bike

Vyskúšajte testovaciu jazdu na E-biku s podporou elektromotora, poznáte nový rozmer športového zážitku. Je len na vás, aký stupeň si zvolíte, vždy však jazdíte s úsmevom, o tom je E-bike.

Dámske fit cyklojazdy

Naučte sa jazdiť s pocitom istoty, užívajte si jazdu s eleganciou, ktorá je ženám vlastná a pritom ostane sama sebou. Súčasťou cyklojázd sú strečingové cvičenia v prírode.

Splav Hrona

Kde inde sa lepšie spoznáte, ako na vode. Rieka Hron je ideálnym miestom pre outdoorové aktivity a zastávky v kempoch vás prinútia dodržiavať pitný režim. Vyskúšajte s nami nočný splav Hrona.

Tandemový zoskork

Nezatvárejte oči. Minimálne 35 sekúnd voľného pádu v 200 km rýchlosti, padák sa však otvára až vo výške 1500 m a potom už len 4 minútový let. Jednoduché, alebo nie?

Adventure víkend

Ak máte vlastnú predstavu o aktívnom využití voľného času, prispôsobíme sa vašim požiadavkám. Zabezpečíme logistiku, booking a kombináciu outdoorových aktivít, na základe vašej objednávky.

Vyhľadaj si pobyt

A ešte dnes ho môžeš mať!
Pozrite si tiež naše

Najobľúbenejšie pobyty

Chorvátsko na cyklolodi

CHORVÁTSKO NA CYKLOLODI PO OSTROVOCH Poznajte nie len Chorvátske more,
10 dní, 7 nocí
5/10
3 noci
5/10
Akoha 1
NOVINKA!

Relax na lodi s bicyklom

  POHODA NA CYKLOLODI Relax na bicykli po ostrovoch severnej Dalmácie
10 dní, 7 nocí
5/10
Nájdi si výlet podľa

DESTINÁCIE

Zvolen
Zvolen
Banská Bystrica
Banská Bystrica
Banská Štiavnica
Banská Štiavnica
Dudince
Dudince
Pozrite si

Naše divízie

Kalendár cyklovýjazdov
ule_park
ule_inventi
ule_ebajk
ule_locus
ule_r66

Najnovšie články

Dámske fit cyklojazdy na elektrobicykloch

Mnohé z vás si netrúfajú jazdiť v teréne, ženy jednoducho jazdia ináč ako muži. Ponúkame vám dámske fit cyklojazdy na elektrobicykloch ( e-bike ), pre začiatočníčky
pozrieť viac