ČO VŠETKO MÔŽETE ZAŽIŤ?

Via Ferrata

Vystúpte zo svojej komfortnej zóny a vyskúšajte si technické lezenie v strmých skalných stenách, zlaňovanie v previsoch a pohľady do hĺbky. Ak nemáte dostatok odvahy, využite ponuku lanového centra a umelú lezeckú stenu.

E-bike

Vyskúšajte testovaciu jazdu na E-biku s podporou elektromotora, poznáte nový rozmer športového zážitku. Je len na vás, aký stupeň si zvolíte, vždy však jazdíte s úsmevom, o tom je E-bike.

Dámske fit cyklojazdy

Naučte sa jazdiť s pocitom istoty, užívajte si jazdu s eleganciou, ktorá je ženám vlastná a pritom ostane sama sebou. Súčasťou cyklojázd sú strečingové cvičenia v prírode.

Splav Hrona

Kde inde sa lepšie spoznáte, ako na vode. Rieka Hron je ideálnym miestom pre outdoorové aktivity a zastávky v kempoch vás prinútia dodržiavať pitný režim. Vyskúšajte s nami nočný splav Hrona.

Tandemový zoskork

Nezatvárejte oči. Minimálne 35 sekúnd voľného pádu v 200 km rýchlosti, padák sa však otvára až vo výške 1500 m a potom už len 4 minútový let. Jednoduché, alebo nie?

Adventure víkend

Ak máte vlastnú predstavu o aktívnom využití voľného času, prispôsobíme sa vašim požiadavkám. Zabezpečíme logistiku, booking a kombináciu outdoorových aktivít, na základe vašej objednávky.

Vyhľadaj si pobyt

A ešte dnes ho môžeš mať!
Pozrite si tiež naše

Najobľúbenejšie pobyty

3 noci
5/10

Na lodi s bicyklom

CHORVÁTSKO NA CYKLOJACHTE Poznajte nie len Chorvátske more, ala aj
10 dní, 7 nocí
5/10
Nájdi si výlet podľa

DESTINÁCIE

Zvolen
Zvolen
Banská Bystrica
Banská Bystrica
Banská Štiavnica
Banská Štiavnica
Tále - Krpáčovo
Tále - Krpáčovo
Pozrite si

Naše divízie

pustyhrad
ebike
route
locusmap
camp

Najnovšie články

Spoznajme sa na bicykli 2017

Milí rodičia, deti, cykloturisti a všetci aktívni seniori. Aj tento rok  sme pre vás pripravili spoločný cyklovýlet po cyklotrasách, ktoré spájajú obce Kováčová, Sielnica, Badín,
pozrieť viac